Alu konfigurátor
vyzkoušet
Alu konfigurátor
vyzkoušet
Späť

Alu kolesa MILANO DESIGN

Späť do magazínu

AAAalu.sk predstavuje alu kolesá MILANO DESIGN
Zvoľte kvalitu za skvelú cenu AAAalu.sk
Ak už máte nový automobil a nechce sa Vám utrácať za originálne disky nekresťanské peniaze, alebo chcete svoje staršie auto skrášliť a znovaf si ho obľúbiť, či chcete elegantný, športový, alebo luxusný automobil, za ktorým sa každý otočí, potom akékoľvek z týchto prianí splní Milano Design. Firma Milano Design sa už veľa rokov zaoberá výrobou kvalitných a dizajnovo prepracovaných alu kolies.

Milano design B23

Prvá z priorít – kvalita. Na tu sa môžete naozaj spoľahnúť. Inovované hliníkové zliatiny, ktoré počas rokov testovaní prešli mnohými  modernizáciami, sú v dnešnej dobe ďaleko pred ostatnými. Svetové homologizácie ako JWL, VIA sú toho dôkazom.

Po druhé – dizajn. Koľkokrát ste si mohli pri výbere v nespočetnom množstve elektrónov, ktoré sú v posledných rokoch v ponukách firiem povedať, tak toto je fakt bomba, to som ešte nevidel? A o to v Milano Design ide. Nielen navrhnúť funkčné alu koleso, ale aj ponúknuť zákazníkovi možnosť, ktorá je niečím iná, zvláštna, jedinečná. Preto v Milano Design zamestnávajú mimo konštruktérov v dizajnovom štúdiu aj renomovaných módnych návrhárov, ktorí vdýchli elektrónom Milano Design celkom nový smer.

Milano Leonardo

Je naozaj ťažké si v množstve originálnych modelov alu kolies Milano vybrať len jedny. Každého chlapa napadne otázka, prečo nemať viac sád alu kolies v šatníku a vybrať si pre každý deň podľa nálady iné. Aj my v AAAalu.sk váhame, či sa nám  viac páčia  futuristické Stefany, hypnotizujúce Salvatore, či fantastická Lorenza. Alebo snáď štýlový model Riccardo? Rozhodovanie je naozaj ťažké. Ktoré myslíte, že pristanú najviac Vám?

Milano Salvatore

Pre lepšiu predstavu skúste náš konfigurátor alu kolies - AAAalu.sk Vizualizér. Len u nás totiž môžete jednoducho vložiť vlastnú fotografiu svojho vozidla, konfigurovať jednotlivé alu kolesá a pochváliť sa svojim známym a kamarátom, ktorí Vám určite radi pomôžu s rozhodnutím, ktoré elektróny pristanú  Vášmu vozidlu najviac.
 


www.aaaalu.sk
 
Vybrať krásna alu kola
Facebook stránka Youtube kanál Google+