Alu konfigurátor
vyzkoušet
Alu konfigurátor
vyzkoušet
Späť

Alu kolesá pre zimnú prevádzku

Späť do magazínu


Dajte svojmu vozidlu štýl s prostredníctvom krásnych elektrónov taktiež v zimnom období.
Ako všetci dobre vieme, od 1. novembra sú zo  zákona povinné zimné pneumatiky. AAAalu.sk ponúka nielen lacné zimné pneumatiky, ale predovšetkým kvalitné zimné alu kolesá za cenu oceľových diskov. Keď si teda prepočítate, koľko by ste zaplatili za druhú sadu plechových ráfikov, alebo za vynaložené náklady na zbytočné prezutie a vyváženie z letných pneumatík na zimné a späť a čas strávený v nekonečných radoch v pneuservise, myšlienka druhej sady pekných elektrónov za skvelú cenu Vás nadchne.



Najmodernejšie technológie výrobcov alu kolies ponúkajú vodičom krásny vzhľad ich vozidiel aj v zimnom období, budúcnosť teda nie je o nevzhľadných plechových diskoch, alebo strácajúcich sa plastových puklíc zo supermarketov. Trendom dnešnej doby sú štýlové elektróny, z ktorých by sa zamotala hlava a podlomili nohy určite i Schumacherovi. Populárne sú predovšetkým jednoduché vzory liatinových kolies, ktoré oceníte predovšetkým pri ich údržbe, určite sa lepšie umýva päť lúčov ako zložité jemné lúče, čo  je však práca predovšetkým pre zručné prsty pána hodinára alebo gynekológa. Základom je ale predovšetkým viacvrstvové  lakovanie alu kolies v jednom odtieni, ktoré chráni disk jednak pred mechanickým, tak i chemickým poškodením. V posledných rokoch sú veľmi populárne nielen  strieborné odtiene, čierne variácie, ale aj ďalšie farby, ktoré sú novým dizajnovým jazykom výrobcov alu kolies.



Ďalšou veľkou výhodou alu kolies oproti oceľovým diskom je ich pevnosť, ktorú ocenia predovšetkým slovenskí vodiči, ktorí vedia, ako sa u nás cesty dokážu premeniť v nebezpečný tankodrom. Výrobcovia liatinových kolies dbajú na prísne svetové normy a ďalej vyvíjajú zmesi hliníkových zliatin  tak, aby každý disk bol odolný i v tých  najhorších podmienkach.  Nemusíte mať preto strach, že sa elektrón zdeformuje či praskne pri  prvej nerovnosti ako u plechových ráfikov.

Nie je teda už dôvod sa v zime za svoje vozidlo hanbiť, naopak, budete pyšní na to, ako bude Váš automobil vynikať medzi obyčajnými autami s zhrdzavenými ráfikmi a rozlámanými lacno vyzerajúcimi puklicami. Využite lákavé ponuky a cenové akcie pre zakúpenie kvalitných a moderných alu kolies na AAAalu.sk!



www.aaaalu.sk
 
Vybrať krásna alu kola
Facebook stránka Youtube kanál Google+