Alu konfigurátor
vyzkoušet
Alu konfigurátor
vyzkoušet
Späť

RSW Racing – homologované alu kolesá za skvelú cenu

Späť do magazínu


Konečne krásne a kvalitné  alu kolesá  za rozumnú  cenu
Existujú veci, bez ktorých sa muž proste nezaobíde. Okrem poslušnej partnerky a moderného bývania sem rozhodne patrí krásne vozidlo na úžasných kolesách. A o tie sa už postaráme my.

Predstavujeme alu kolesá Rsw Racing. Keď začnete pozerať po autách, ktoré vyzerajú dobre, zistíte, že v mnohých prípadoch majú práve alu kolesá Rsw. Ich modely, či už sú to klasické „Tristotridsaťjednotky“, zdvojené lúče „Dvaštyridvojok“ či dizajnovo nestarnúce  „Dvestoštyridsaťšestky“, vyzerajú na všetkých automobiloch neskutočne výborne.
 
RSW

Značka Rsw Racing sa stala symbolom majstrovskej práce, najvyššej kvality a výnimočného vkusu. V kolekciách alu kolies Rsw, ktoré sme pre Vás pripravili, nájdete tak elegantné a štýlové elektróny, ako aj  športové ale aj pretekársky ladené modely. Vyberie si naozaj každý. Výrobca sa sústreďuje predovšetkým na leštené kolesá s lakovanými hranami, nakoľko vtedy vynikne tvar lúča a lakovanie dokonale podporí línia leštených partií alu kolesa.

Primárne je ale producent zameraný na kvalitu použitej hliníkovej zliatiny pre najvyššiu odolnosť každého disku a predovšetkým na najmodernejšie technológie, ktoré sú nutnosťou pre svetové homologácie JWL, VIA, ktorými prechádza každý disk a nekompromisné testovanie TUV. Samozrejmosťou je schválenie ministerstva dopravy do prevádzky na českých komunikácich.
 
RSW

Rsw Racing ponúka kvalitu, luxus aj eleganciu, pričom ceny elektrónov, ktoré by sa bez okolkov mohli svojou kvalitou radiť do vyšších tried, sú prijateľné naozaj pre každého vodiča. Stretávame  sa s názormi, že lacné alu disky nie sú kvalitné, u Rsw je tomu ale naopak a zo  skúseností a výborných recenzií majiteľov alu kolies Rsw, môžeme túto  značku odporúčať ako jednu z lepších. Veríme, že aj Vy budete spokojní.
 
Náš tip: Pokiaľ vymeníte bežnú veľkosť elektrónu za väčšie alu kolesá s nízkoprofilovou pneumatikou, dbajte na riadne dofúknutie podľa tabuliek výrobcov. Profilovo nižšie pneumatiky je potrebné viac nahustiť, predídete tak nežiaducemu zdeformovaniu elektrónu pri jazdách na našich nekvalitných komunikáciach.

RSW


www.aaaalu.sk
 
Vybrať krásna alu kola
Facebook stránka Youtube kanál Google+